Страшна сообраќајка: Автомобил се преврте под надвозникот во Орман (ФОТО)

Автомобил се преврте под надвозниккот во Орман. Фотографии од сообраќајна несреќа се објавени на социјалната мрежа Фејсбук.

Засега нема информации дали во несреќата има повредени.

-Се надеваме дека нема повредени, внимателно возете, не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообраќајот, се вели во објавата на Фејсбук.

 

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот.

Posted by Ѓорче Петров on Sunday, 24 January 2021

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.01.2021 - 10:57
Фото: 
Фејсбук

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега