Стојанче Ангелов: Викнете ја мојата сопруга и прашајте ја дали сум вистински маж

 

Во емисијата „Нешто конкретно“ гостуваа Ирина Дишоска, Стојанче Ангелов, Павле Камилов и Тијана Ивановска. На темата „Дали постојат вистински мажи или се врста на исчезнување“ генералот Стојанче Ангелов изјави дека сите мажи се вистински, секој на свој начин.

На прашањето дали неговата сопруга се омажила за вистински маж тој одби самиот да одговори и порача да ја повикаме неа и да и го поставиме ова прашање. Предизвикот прифатен .

Погледнете ја емисијата подолу во линкот и дознајте дали мажите и денес се додворуваат праќајќи пијачка како порано или пак можеби сега тоа го прават и жените?Во емисијата „Нешто конкретно“ гостуваа Ирина Дишоска, Стојанче Ангелов, Павле Камилов и Тијана Ивановска. На темата „Дали постојат вистински мажи или се врста на исчезнување“ генералот Стојанче Ангелов изјави дека сите мажи се вистински, секој на свој начин.

18.11.2022 - 15:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега