Станија пожешка од „50 нијанси сиво“- старлетата во нереално провокативни пози (ФОТО+18)

Старлетата Станија Добројевиќ ги поминува летните вечери без облека во нереално провокативни пози, од кои на мажите можат да им се „слоши“.

Станија е топлес, практично без облека, а носеше само каубојски чизми, а минијатурните црни танга која открива повеќе отколку што покрива.

Сепак, тоа не беше сè, старлетата ги покри градите со рацете додека позираше, па се сврте кон камерата, а не се двоумеше да покаже малку повеќе од што треба.

- Летни ноќи - напиша Станија со фотографии кои дефинитивно се нејзина верзија на „50 нијанси на сиво“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic)

16.07.2021 - 11:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега