Спремете се: Дел од Центар без вода

ЈП Водовод известува дека поради уличен дефект ф 100 мм на улицата 11-ти Октомври бб, кај ресторан Ла Тераца, без вода ќе останат делови од општина Центар.

Прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците во правец од ресторан Пелистер до Триумфална Порта и дел од ГТЦ во Центар од 08:30 часот до завршување на интервенциите.

13.02.2024 - 10:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега