Соседи се тепале во Добри Дол

На 10.04.2024 во 13:48 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Добри Дол, скопско, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Љ.С.(50) и Љ.С.(63), двајцата од истото село.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

11.04.2024 - 21:35

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега