Сообраќајот на регионалниот пат Битола - Новаци е нормализиран


Сообраќајот на регоналниот пат Битола - Новаци е нормализиран, соопшти АМСМ.


Сообраќајот на регоналниот пат Битола - Новаци беше во прекин поради протест.

21.05.2024 - 15:18

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега