Сообраќајна несреќа на патниот правец Кавадарци – Прилеп, сообраќајот во прекин

 

АМСМ информира дека сообраќајот на патниот правец Кавадарци – Прилеп е во прекин.

Од таму велат дека прекинот е поради сообраќајна незгода.

Прекинот ќе трае до завршување на увидот.

22.09.2023 - 23:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега