Сообраќајка во Кисела Вода – автомобил се заби во ѕид

Два автомобили се судрија на булеварот Борис Трајковски во Кисела Вода. Едното возило излегло од патот и удрило во заштитна ограда на една од куќите. Засега нема информации за здравствената состојба на учесниците во несреќата.

Несреќата се случила кај населбата 11 Октомври.

 

05.07.2022 - 20:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега