Со скала се симна во дупка за да помогне на заробено маче, но реакцијата на мачката го насмеа цел свет (ВИДЕО)

Безброј пати мачките докажале колку може да бидат „безобразни“ и на тој начин можат да имаат лош углед кај сопствениците на миленичиња. Следното видео само го докажува ова дополнително…

Кога еден маж видел мала мачка заглавена во дупка, тој решил да пронајде скала и да се симне и спаси животно од смртоносната стапица. Меѓутоа, веднаш штом се сушти, мачката направи нешто што гинасмеа неговите пријатели, како и сите оние кои го погледнаа видеото на Интернет.

Колку губење време и напор…

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2020 - 13:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега