Снимаат порно видеа додека се во карантин? Познатиот тенисер и неговата девојка ја запрепастија јавоста

 

Бернард Томиќ знаеше како да ја шокира јавноста многу пати во својата кариера, но никогаш како кога ја официјализираше својата врска со Ванеса Сиера.

Познатата порно актерка „крена прашина“ и на Австралија опен, бидејќи Томиќ ја однесе со себе во карантин!

На едно од своите видеа, Ванеса откри како изгледа заедничкиот живот во карантин, а таа се пожали на храната и истакна дека исклучиво нарачуваат ихрана од надвор, на која потрошиле 200 долари за три дена! Беше бесна затоа што никој не им ја менувал постелнината и затоа што самите морале да ги мијат садовите.

Таа се пожали на минималниот простор каде што можеа да прават само јога заедно, а не да тренираат, но најдоа друго хоби. Видео игри!

"Јас играв Покемон 11 часа по ред вчера и 12 часа завчера. Бернард ја играше" World of Warcraft "за приближно исто време. Станува збор за нашиот единствен избор", изјави занесната Ванеса.

Сепак, таа не спомна дека има време за работа! Ванеса е ѕвезда на платформата „Самостојни“, која полека станува една од најдобрите

„Сега имам време да снимам одлична содржина за мојот профил на„ Самостојни “, рече таа!

Ова секако предизвика лавина коментари, а останува да видиме што ќе му донесе овој „тренинг“ на Томиќ и како ќе помине Австралиецот на првиот Грен слем во сезоната.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2021 - 10:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега