Скопје: Мајка си ги нападнала своите малолетни деца, во полиција пријавил таткото

Вчера во 12.00 часот во СВР Скопје, 44 - годишен маж од Скопје пријавил дека на подрачјето на Чаир, неговата поранешна сопруга А.М. физички ги нападнала нивните два малолетни сина.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

11.06.2024 - 15:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега