Скопјанка заврши зад решетки: Овозможувала возрасни лица да имаат секс со девојчиња

 

На 01.12.2023 околу 06 часот во Скопје приведена е Г.Р. од Скопје поради основи на сомнение дека на територија на Скопје овозможувала на возрасни лица да имаат сексуални односи со две малолетнички од Скопје, при што истите и ги снимале, соопшти полицијата.

Известен е јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

01.12.2023 - 17:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега