Скопјанка претепана од нејзиниот сопруг


Вчера во 11.30 часот во СВР Скопје, 39-годишна жена пријавила дека во семејниот дом на подрачјето на општина Аеродром во Скопје била физички нападната од нејзиниот сопруг Б.А.(38) од Скопје.

По целосно расчистување на случајот ќе следува соодветен поднесок.

13.04.2024 - 15:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега