Скопјанка истепана од нејзиниот сосед

69-годишна жена од Скопје пријавила дека била истепана од нејзиниот сосед.

Според полицијата вчера во 12.50 часот во СВР Скопје, П.Ж.(69) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Аеродром била физички нападната од нејзиниот сосед Д.П.(51) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок, соопшти МВР.

07.06.2023 - 17:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега