Скопјанка физички го нападнала малолетниот син во Центар во Скопје

Вчера во 22.30 часот во СВР Скопје, 52-годишен маж од Скопје пријавил дека на подрачјето на Центар во Скопје, неговата поранешна вонбрачна партнерка ИД.(48) од Скопје физички го нападнала нивниот малолетен син.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

 

11.06.2024 - 16:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега