Скопјанец во кино нападнал девојче оти со нозете му го удиралo седиштето

 

Скопјанец на 45-годишна возраст физички нападнал малолетно девојче во кино сала во Карпош.

Според пријавеното, од МВР како причина се наведува тоа што девојчето кое седело зад мажот удирало со нозете по неговото седиште.

Од полицијата велат дека се работи на расчистување на случајот.

06.06.2023 - 17:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега