Скопјанец се повредил на бензинска пумпа во Центар, пренесен е во болница

 

Вчера во Полициска станица Центар, од Градска општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив со тешки телесни повреди бил донесен 31-годишниот Р.Б. од Скопје, извести МВР.

Полициски службеници излегле на местото и по извршен службен разговор со лицето било констатирано дека тој се здобил со повредите при извршување работни задачи во бензинска пумпа на подрачје на Центар.

 
06.09.2023 - 17:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега