Скопјанец пријавил дека му исчезнала сопругата

На 21.03.2023 во 09:30 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, М.С.(65) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Т.С.(51).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

22.03.2023 - 20:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега