Скопјанец претепан од три лица


Вчера во 21.40 часот во СВР Скопје, З.Б.(55) од Скопје пријавил дека на 08.04.2024 околу 17.15 часот во с.Инџиково, скопско, бил физички нападнат од М.С. и уште две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

12.04.2024 - 15:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега