Скопјанец нападнат од три лица при што му го оштетиле и автомобилот

Вчера во 20.30 часот во СВР Скопје, Б.Н.(41) од Скопје пријавил дека околу 17.15 часот на подрачјето на Карпош во Скопје три лица го оштетиле неговото возило и физички го нападнале, при што еден од нив употребил остар предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

20.06.2024 - 16:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега