Скопјанец нападнат од две лица во Центар

На 21.03.2023 во 18:00 часот во СВР Скопје, Р.Ќ.(29) од Скопје пријавил дека околу 16:50 часот пред угостителски објект на подрачјето на Центар, по претходни недоразбирања, бил физички нападнат од Е.П.Т.(37) од Скопје и Т.М..

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

22.03.2023 - 22:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега