Скопјанец нападнал 49-годишна жена со која бил во врска

Во Полициската станица Аеродром, 49-годишна жена од Скопје пријавила дека била физички нападната од 51-годишниот М.Т.

„Нападот се случил на булевар „Јане Сандански“, а жената била во врска со 51-годишниот маж“, информираат од полицијата.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

25.05.2022 - 16:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега