Скопјанец физички ја нападнал својата мајка


Вчера околу 16.30 часот седумдесетгодишна жена од Скопје пријавила дека во семејниот дом на подрачјето на општина Аеродром била  физички нападната од нејзиниот син Д.Ј.(47) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, извести МВР во дневниот билтен.

03.04.2024 - 16:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега