Скопјанец бил истепан од неколку лица поради недоразбирање во сообраќајот

Во Полициската станица Центар, 38-годишниот С.С. на 11.05.2022 во 23.15 часот пријавил дека на ул.„Димитрие Чуповски“ бил физички нападнат од неколку лица поради расправија во врска со сообраќајот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

12.05.2022 - 16:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега