Се запали стан в Охрид

На 06.06.2023 во СВР Охрид е пријавено дека во стан на улицата „Лазо Трпоски“ во Охрид, сопственост на М.С.(42) од Прилеп, настанал пожар.

Повредени лица нема, а интервенирала Територијалната противпожарна единица од Охрид.

07.06.2023 - 17:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега