Се запали битолски автомобил во Скопје

 

Денеска (30.11.2023) во СВР Скопје било пријавено дека во 00.16 часот на ул.„Владимир Полежиновски“ настанал пожар во патничко возило „алфа ромео“ со битолски регистарски ознаки, сопственост на О.Н. од Битола. Екипа на Бригадата за противпожарна заштита Скопје го изгаснала пожарот, а повредени лица нема. Увид бил извршен.

30.11.2023 - 17:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега