Се запали автомобил во Скопје

Денеска (07.02.2023) во 03.21 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Фуштанска“ настанал пожар во патничко возило „сеат алтеа“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на С.Д.(28) од Скопје. Екипа на Бригадата за противпожарна заштита Скопје го изгаснала пожарот, а повредени лица нема. Увид бил извршен.

07.02.2023 - 16:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега