Се запали автомобил на патниот правец Охрид – Кичево (ВИДЕО)

Вечерва околу 19.00 часот се запалил автомобил на патниот правец Охрид - Кичево, објавиОхридњуз.

Според информациите, возачот успеал навреме да избега од возилото кое изгоре во пожарот.

На местото на инцидентот интервенирала и противпожарна екипа, пишува Охрид њуз“.

ВИДЕО: Охрид њуз

30.09.2022 - 21:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега