Се запали автомобил на автопатот Скопје-Велес

Автомобил се запали на автопатот Скопје-Велес.

Причината за пожарот не е позната, а исто така не е познато и дали има повредени лица.

Повеќе детали се очекуваат подоцна.

18.06.2024 - 14:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега