Се запали „ауди“ во Скопје

 

МВР информираше дека вчера во околу 23:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Јуриј Гагарин“ настанал пожар во патничко возило „ауди“, сопственост на 41-годишниотС.С.

Полицијата истакна дека извршен бил и увид на местото на настанот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.09.2020 - 16:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега