Се удавил 50-годишен маж во Сутоморе

Цел град е потресен од трагедијата, која се случила денеска во попладневните часови, според српски „Информер“.

Зоран Ј. (50) се удавил во Сутоморе, каде што бил на годишен одмор со семејството и пријателите.

Засега не се откриваат повеќе детали како се случила несреќата.

17.08.2022 - 18:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега