Се снимаше речиси гола:Поранешната ѕвезда на „Парови“ во никогаш пожешко издание

Ѕвездата на реалното шоу „Парови“, а сегашна модна дизајнерка Наташа Шавија неодамна приреди вистинско уживање за своите фанови на Инстаграм .

По многу провокации во долна облека, Наташа Шавија реши да отиде чекор подалеку и да ги почести фановите со уште пожешки кадри.

Имено, таа на својот Инстаграм профил објави видео во кое се снимаше себе си и нејзините целосно голи гради.

Наташа собра многу лајкови и коментари, а мажите се потеа од сцената.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.11.2020 - 10:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега