Сања и Слаткар имаа убав повод за славење: Споделија неколку интимни фотографии ,а покажаа како изгледа и малата забава

Сања Николиќ и Слаткар имаа убав повод за славење, па воздудени и горди објавија неколку емотивни и интимни фотографии од своете семејство.

Имено нивното синче Моша вчера полнеше една година, а Сања објави фтотграфија од болница кога за првпат го здогледа синот, но исто така и фотографија од времето кога беше бремена и тоа во деветти месец.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sanja Nikolic Marinkovic (@sanjanikolic)

„Ова сме ние. Април 2020. Од кај знаевме што ќе доживееме? Џабе кажувавте“, напиша Сања под фотофрафијата.

И гордиот татко на својот Инстаграм го честиташе роденденсот на свот син, а подоцна Сања сподели и неколку фотографии од декорациите на роденденската забава на Моша.

Погледнете како изгледаше:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.04.2021 - 09:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега