Самопрогласената„ кралица на тангата“ ја оправда титулата: Разголените секси фотки и донесоа понуда за работа

Викторија Лејн е убавица со мексиканско и германско потекло е самопрогласена кралица  на долна облека, бидејќи често ги истакнува своите атрибути на Инстаграм.

 Слики од нејзиното извајано тело во минијатурни гаќички ги лајкуваат повеќе од половина милион луѓе секој ден, а благодарение на нејзината популарност и реклами на Инстаграм, Викторија доби и сериозна деловна понуда.

Таа во моментов е во преговори за создавање на сопствена линија оваа година.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by V I - L A (@victorialane)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by V I - L A (@victorialane)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by V I - L A (@victorialane)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by V I - L A (@victorialane)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by V I - L A (@victorialane)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by V I - L A (@victorialane)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.03.2021 - 15:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега