Сама си е крива за сè: Рада Манојловиќ и Харис раскинаа, пејачката ја откри причината

Веќе долго време се шпекулира дека Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ имаа раскинато, а сега пејачката одлучи да ја открие вистината на Инстаграм, за да ги спречи зборувањата.

„Харис и јас повеќе не сме заедно. Им благодарам на нашите заеднички фан страни на поддршката и апсолутно му ја посакувам сета среќа во животот и кариерата! Не сакам многу да коментирам, како што не коментирав во текот на врската. Благодарам“, напиша пејачката во објавата.Како што наведе таа, врската меѓу Рада и Харис падна во проблем, поради дружбата на пејачката со поранешниот дечко Милан Станковиќ со кој наводно, се смирила.

05.10.2022 - 16:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега