Сакаше да се пофали со новата фризура, но огромните гради ја фрлија во втор план (ФОТО)

Провокативната старлета и пејачка Нивес Целзиус овој пат сакаше да се пофали со новата фризура на социјалните мрежи, но малкумина можеа да го задржат погледот на тоа.

Таа позираше на селфи комплетно нашминкана, каде беа истакнати нејзините гради …

 
 
 
View this post on Instagram

Kovrčice, sunce i amor...#curlyhair

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Jun 27, 2020 at 11:13am PDT

И она што таа го нагласи, барем во описот на фотографијата, е фризурата што ја има – кадрава долга коса.

Иако Нивес ретко има кадрава коса, малкумина го промашија нејзиното бујно деколте.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.06.2020 - 09:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега