Рис Витерспун и Џим Тот имале нула романтика на крајот од бракот

 

Рис Витерспун и Џим Тот се разведуваат затоа што нивниот брак станал платонски, дознава „Њујорк пост“.

Холивудската ѕвезда (47) и нејзиниот сопруг (52) наводно веќе немаат никакви романтични чувства еден за друг.

Извор за рубриката „Пејџ сикс“ на весникот „Њујорк пост“ вели: „Нема голем скандал или драма, само двајца луѓе што во суштина стануваат кородители.

„Таа стана многу помоќна отколку што беше кога се венчаа и ги прошири своите области на интерес на толку многу начини“, додаде инсајдерот.

Оскаровката, која има 10-годишна ќерка со Џим, како и 23-годишна ќерка и 19-годишен син со поранешниот сопруг Рајан Филип, изминатиов викенд обелодени дека бракот со Џим е готов.

Рис и Џим објавија дека се разведуваат по 12 години брак. Двајцата се огласија на „Инстаграм“ изминатиов викенд за да ја споделат веста.

 
27.03.2023 - 22:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега