Прва жртва во пожарите - изгоре жена во Старо Нагоричане

Жена на возраст од околу 80 години изгорела во нејзината куќа во Челопек. 

Таа таму живеела  непријавено заедно со постар маж, дознава Пресс24. 

Куќата е целосно изгорена, но пожарот во моментов е локализиран. 

Наводно жената се затворила во куќата од страв. 

04.08.2021 - 20:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега