Пронајди ја разликата: Ед Ширан и неговиот двојник (ФОТО)

Неверојатна сличност е забележана меѓу популарниот пејач Ед Ширан и едно момче од Олдам, кое било изненадено во Манчестер.

„Би-би-си Манчестер“ објави дека момчето во градот морало да биде заштитено од обезбедувањето затоа што луѓето го „нападнале“ за да направат селфи со него.

Вес Бирн од Олдам кажа дека „воопшто не било лошо да добиеш статус на ВИП-личност“.

 

21.06.2022 - 14:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега