Пренасочен товарниот сообраќај на ГП Блаце

 

Од 19:00 часот е пренасочен товарниот сообраќај на граничниот премин Блаце, соопшти АМСМ.

Причина за пренасочувањето е прекин во снабдувањето со електрична енергија.

23.11.2023 - 20:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега