Познатата водителка ги испровоцира мажите во секси црна комбинација (ВИДЕО)

Познатата македонска водителка Марјана Станојковска реши да ги испровоцира сите мажи со последната Инстаграм објава.

Имено, таа во објавеното видео позира во црна секси комбинација, а неколку секунди провокативно ги снимаше нозете. Станојковска ја освои македонската јавност со сјаните усни, бујното реколте и привлечните нозе.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

26.09.2022 - 16:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега