Познат пејач со нож избодел две лица во Крагуевац

Српската полиција соопшти дека масовна тепачка во Крагуевац завршила со тешки последици, а два млади животи се во опасност.

Познат пејач со инцијали М.С. бил главен виновник за овој инцидент и од непозната причина извлекол нож и избодел две лица.

Според неофицијални информации од Ургентниот центар едно лице останало без бубрег.

15.05.2022 - 12:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега