Поради уличен дефект прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од Ново Село

 

Поради уличен дефект на ул. 1/ Ново Село бб (во близина на Енес Маркет), прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од Ново Село.

ЈП Водовод и канализација - Скопје информира дека водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09:30 часот до завршување со санација на дефектот. 

01.12.2023 - 09:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега