Поништен голот на Пандев

По двата гола на Украина во првите пет минути во првото полувреме во натпреварот со Македонија, Пандев ја затресе мрежата на Украинците.

Сепак овој гол не е признат, бидејќи Пандев беше во офсајд.

17.06.2021 - 15:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега