Полицијата пронашла дедо среде ноќ кој бил во бессознание

На 13.05.2022 околу 02.05 часот полициски службеници од Полициска станица Бит Пазар на ул.„Никола Малешевски“ го пронашле А.К.(70) од Скопје во бессознание, по што е пренесен во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ за укажување на лекарска помош. Увид изврши екипа од СВР Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

13.05.2022 - 16:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега