Покажа со што располага: Девојка на шесткратниот шампион во Формула 1, Луис Хамилтон целосно гола (ФОТО)

Викторија Одинцкова е девојка на шесткратниот шампион во Формула 1, Луис Хамилтон.

Веројатно ја паметите по тоа што беше уапсена поради акробациите кои ги изведуваше без заштитна опрема на еден облакодер во Дубаи, но и поради провокативните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

Сега повторно го „запали“ Интернетот објавувајќи фотографија без ниту едно парче облека на неа, а ова не и е првпат.

 
 
 
View this post on Instagram

Somewhere in my heart

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Aug 10, 2020 at 8:47am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Photo #55 from Vol.3 in MAVRIN magazine - is lit I think you all agree? @mavrin x @cosmos_ph for @mavrinmag

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Jun 27, 2020 at 11:10am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.08.2020 - 13:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега