Подгответе се: Утре неколку места во Скопје ќе останат без струја

Утре без електрична енергија ќе останат неколку места во Скопје:

во периодот од 09.00 до 12.00 часот, дел од корисниците од Село Букович, Ласкарци и Село Паничани (општина Сарај)

во периодот од 09.00 до 12.00 часот, дел од корисниците од ул. Џумајска и околината (Општина Карпош)

во периодот од 09.00 до 13.00 часот, корисниците од Село Глуво.

12.05.2022 - 09:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега