Починат маж пронајден на улица во Скопје

Денеска, во 2.15 часот, во СВР Скопје било пријавено дека на улицата Ѓорче Петров било пронајдено починато машко лице, без документи за идентификација.

Лекар од итната медицинска помош констатирал смрт, без видливи траги на насилство.

По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено на обдукција, а увид извршила екипа на СВР Скопје.

 
26.02.2024 - 16:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега