„Перверзии на Балканот“ е новата порно-група која се појави на Телеграм

На „Телеграм“ повторно се појавила група во која луѓето од Балканот испраќаат интимни фотографии на девојки од Србија и околните земји, а се уште нема информации дали има и девојки од Македонија. Досега се споделени повеќе од 11.000 фотографии и снимки од девојки.

Групата „Перверзии на Балканот“, која наводно е направена од помлада жена регистрирана како Кристина, брои 26.590 членови кои секој ден си испраќаат порнографија.

Во групата има симнати фотографии од порно страници, но и приватни интимни фотографии на девојки и жени од Балканот. На некои од нив има и имиња од девојките.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.05.2021 - 23:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега