Пејачката има 42 години, а никогаш подобро не изгледала во бикини (ФОТО)

Пејачката Никол Шерзингерн требаше овој месец да биде на турнеја со својата група „Пусикет долс“, но откако пандемијата ги промени плановите, таа со своето момче Том Еванс отиде на одмор.

Ѕвездата се одлучи слободното време да го помине на Карибите и судејќи по објавите тој одмор делува одлично.

Никол и иконата на рагбито споделија неколку фотографии од своето патување на социјалните мрежи.

Може слободно да се каже дека Никол никогаш не изгледала поубаво и оти одморот навистина ѝ е добредојден.

 
 
 
View this post on Instagram

Thank you @sugarbeachviceroy for the most magical time and the absolutely breathtaking views

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on Aug 10, 2020 at 12:08pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Taking it all in…

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on Aug 3, 2020 at 1:34pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.08.2020 - 19:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега